ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ НА СПОРТИВНІЙ ВОДОЙМІ «ОСТРІВ»

1. Риболовля на водоймі дозволена лише з дозволу адміністрації чи охорони водойми, за умови згоди та виконання даних Правил.

2. Прибувши на водойму, рибалка зобов’язаний відразу звернутись в приміщення охорони (позначено відповідним чином), отримати дозвіл на риболовлю, ознайомитися з даними Правилами та придбати рибальський квиток, в якому зазначено : П.І.Б., номер сектору, час та дату заїзду / виїзду з території водойми, об’єм та вартість замовлених послуг.

3. Після оформлення рибальського квитка, рибалка перед заїздом в сектор, повинен показати охороні документ, що посвідчує його особу (номер та серію охоронець записує в журнал відвідувачів), сказати контактний номер активного телефону, розписатися в журналі відвідувачів, що він ознайомлений, розуміє та згоден виконувати дані Правила. Своїм підписом рибалка засвідчує достовірність наданих даних та дає дозвіл на обробку персональних даних, відповідно Закону України про їх захист.

4. Оплата наданих послуг проводиться відповідно до об’єму замовлення та по затвердженим тарифам. У разі оплати і подальшої неявки на риболовлю (альтанку, намет, столик) і / або відмови від риболовлі (альтанки, шатра, столика) оплата не повертається і не переноситься на інші дні або заходи.

 5. Заїзд в сектор та виїзд з водойми здійснюється ЛИШЕ в світлу пору доби. Після заїзду в сектор – риболовля дозволена цілодобово.

 6. Після заїзду в сектор лову – слід охайно вивантажити свої речі та обладнання й повернути автомобіль на парковку. Парковка і сектора знаходяться під відеоспостереженням. За перебування транспортного засобу на парковці оплата не знімається.

 7. При виїзді з водойми, рибалка, на вимогу охорони, зобов’язаний надати транспортний засіб для огляду.

 8. Відвідування рибалки в секторі лову сторонніми особами можливе лише з дозволу охорони, про що вона повинна бути попереджена завчасно.

 9. Кожен відвідувач водойми повинен дотримуватися даних Правил, підтримувати чистоту та порядок як в секторі лову, так і на водоймі в цілому, дбайливо ставитися до майна, флори та фауни водойми.

 10. Оскільки водойма є спортивною та передбачає специфічні умови лову – на ній забороняється шуміти, в темну пору доби використовувати ліхтарі ціленаправленого потужного світла. Також забороняється користуватися човнами чи радіокерованими корабликами.

 11. У випадку навмисного чи не навмисного пошкодження майна водойми – відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.

 12. Ловля карпових порід риб, в основному, здійснюється за принципом «СПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ» і тільки в спеціально обладнаних секторах. 

 13. В одному секторі дозволяється використовувати не більше чотирьох коропових або фідерних вудилищ.

 14. Норми та заборони щодо вилову (забирання) риби:
– товстолоб вагою до 1.5 кг на добу;
– амур – вилов заборонено;
– карась – 2 кг на добу;
– вилов хижої риби спінінгом – заборонено.
Риба, яку ви хочете забрати чи приготувати – повинна бути оглянута та зважена охоронцем.

 15. Для риболовлі дозволено використовувати тільки моноволосінь, діаметром не менше 0,25 мм та монтажі, які у випадку їх обриву, дозволять рибі легко звільнитися. Не спортивні, аматорські та інші подібні монтажі і оснастки використовувати заборонено. Також заборонено використовувати оснастки чи монтажі більше, ніж з одним гачком.
В процесі риболовлі, рибалка, на обґрунтовану  вимогу охоронця, зобов’язаний надати снасті для огляду.

 16. Зловлена риба, відразу повинна бути поміщена в карпову люльку чи на мат. Всі подальші маніпуляції (виймання гачка і т.д.) проводяться  на них. Рибалка повинен ретельно слідкувати за тим, щоб риба не висихала – постійно поливати її водою.

 17. Позування для фото- чи відеофіксації слід проводити над короповими люлькою чи матом. При цьому, рибу слід утримувати обережно, але – надійно; не вище 1 м від люльки чи мату.

 18. Зловлена риба повинна бути випущена назад у водойму впродовж 5-7 хв. 

 19. Риба, травмована під час виважування, має бути оброблена антисептиком і негайно відпущена у водойму.

 20. Перенесення риби у водойму повинно здійснюватися в короповому мішку, мішку для зважування або на маті. Випускання риби – в безпечному для неї місці (достатня глибина, відсутність предметів, через які вона може травмуватися, тощо).

 21. В секторі лову дозволено встановлення  намету, лабораторії, шатра, парасолі, тимчасового мангалу лише у відведених місцях. Розведення вогнища дозволено лише у мангалах.

 22. Після завершення риболовлі  рибалка повинен прибрати свій сектор. Сміття слід акуратно скласти в пакети чи коробки. Вітається самовивіз сміття.

 

Категорично забороняється

 1. Заїжджати в сектор без дозволу охорони; починати риболовлю без виконання всіх, вказаних вище, вимог.

 2. Користуватися будь-якими видами підсаків, крім коропового з м’якою сіткою, діаметром не менше 60 см або довжиною сторони (ребра) 80 см.

 3. Застосовувати для з’єднання основної волосіні з ледкором чи іншими монтажами застібок, карабінів, вертлюгів будь-якого типу. Дозволено лише з’єднання типу «петля в петлю».

 4. Встановлювати на пірсах будь-які конструкції, окрім род-поду, окремих стійок (за умови їх охайної фіксації), коропової люльки, підставки для годування (сподінгу), іншого, що призводить до пошкодження пірсу.

5. Копати, вирізати чи скошувати рослинність, обламувати, обрізати чи обрубувати (вирубувати) кущі та дерева; розкидати сміття та недопалки як в секторі лову, так і на водоймі загалом.

6. Перебувати в секторі лову інших рибалок без їхньої згоди. Перед тим, як зайти в чужий сектор – ви маєте запитати дозволу.

7. Купатись.

8. Розкладати багаття на відкритому грунті.

9. Розпивати спиртні напої у великій кількості. 

10 . Зберігати зловлену рибу у садках, у тому числі і у коропових мішках.

 

Штрафні санкції

 1. За необережне поводження, нанесення ушкоджень чи умертвіння риби накладається штраф у розмірі 1 000 гривень за 1 кг ваги риби.

 2. За невчасну здачу сектора лову або здачу його в неналежному стані накладається штраф у розмірі 500 грн. У випадку, якщо ви хочете продовжити час риболовної сесії – слід завчасно повідомити охорону.

 3. За порушення даних Правил, адміністрація чи охорона водойми має право вимагати від рибалки (команди) негайно покинути водойму без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на ній та інших замовлених послуг.

 4. За кричуще або злісне порушення даних Правил адміністрація водойми залишає за собою право внести порушника в «чорний список», що тягне за собою безстрокову заборону відвідувати дану водойму.

 

Адміністрація водойми залишає за собою право вносити зміни в дані Правила. Внесені зміни будуть надруковані та виділені. Не оформлені таким чином зміни – вважаються недійсними.

Чекаємо на Вас

  • Село Острів, Дубенського району, Рівненської області
  • Координати GPS – 50°25’02.9″N 26°01’34.8″E
  • Контакти:
    1. (+38) 067 224 77 77 Сергій Леонідович
    2. (+38) 050 555 24 77 Віктор Якович
    3. (+38) 099 515 39 44 Охорона
Scroll to top